AxL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İkizlerin Yaramaz Çocuklukların,Okuldaki Yaşamları !***

3 posters

İkizlerin Yaramaz Çocuklukların,Okuldaki Yaşamları !*** Empty İkizlerin Yaramaz Çocuklukların,Okuldaki Yaşamları !***

Mesaj tarafından † ℓαηє∂ℓι_gяιℓ † Ptsi Eyl. 21, 2009 11:46 am

İki asi çocuk, ama açık olan bir şey var. Yaramaz ama komik. Bu kardeşlerin okuldaki durumları da böyleydi. Tom’un her zaman fizik’te başarısız olduğunu biliyor muydunuz? Ya da Bill’in kendini dışlanmış hissettiğini? Ay, yazık…

YARAMAZ ÇOCUKLAR
Onları örnek öğrenci olarak göremezsiniz. “Ben her zaman biraz asiydim. Öğretmenlerin sandalyelerine mürekkep koymak, sıralara yazı yazmak, kapılara yapıştırıcı sürmek gibi çocukluk muzipliklerim vardı.”diyor Tom. “Bay Tartışma” lakabı ona mükemmel bir biçimde uyuyor.

UMUTLU

Eğer tatillerin sonunda kötü hissediyorsanız, Tom’un buna bir çaresi var: “Okulun ilk günü kendimi çok yetişkin hissediyordum. Çantamı büyük kalemler ve şekerlerle doldurmayı severdim.. Buna rağmen, fizikten nefret ederdim, hatta derslerini birkaç kez kırmıştım.”diyor. Bu yapılamaz!

KÖTÜ ANILAR

Bill kendini okuldan soyutlanmış gibi hissediyordu, okula gitmeyi sevmiyordu. “Ben makyaj yapıyordum ve bu benim okul arkadaşlarımın ve öğretmenlerimin hoşuna gitmiyordu.” Diye anımsıyor şarkıcı. Ve başımız beladan hiç kurtulmazdı. “Aileler bizden şikayetçi olurlardı ve bizim yüzümüzden çocuklarının okulunu değiştirmek isterlerdi. Bizim farklı olduğumuzu anlamadılar.”diyor. Hayal edebiliyoruz…

BEŞ DAKİKA DAHA

Bu kardeşler çalar saatten nefret ediyorlar.Onun sesini duyduklarında uykululardı ve bunun haksızlık oldugunu düşündüler.:''5:30 da kalktık..Bir saat sonra ,otobüs ugrayıp bizi aldı ve 15:30'a kadar çalıştık..Sonra eve geldik,ödev yapmak için..'' diyor Bill.Dahası,Alman cocuk hala çalışıyor ''Uzak bir kolejdeyim,yapılacak işleri maille alıyorum.Çalışmadan hayatta bir yer edinemezsiniz.'' çocugun zamanını aldıgı yerden..

TH & ARKADAŞLAR

Günlük rutine dönerken olan en iyi şey bir kaç arkadaşına rastlamaktır.Ama Kaulitz'ler arkadaşlılta pek iyi değillerdi:'' Tom ve Ben sadece bir arkadasa sahiptik,Andreas.Diğerleriyle olmaktan memnun değildik hiçbir zaman.Okuldan 10.sınıfta ayrılmamıza rağmen,hala onunla görüşüyoruz.''diyor Bill

KIRIK KALPLER

Arkadaşlığın onlara göre bir konu olmamasına rağmen,işler kızlara gelince değişiyor!''ilk okulun 4.sınıfını bitirdiğimizde başkka bir şehre taşındık çünkü bütün kızlar bize aşıktı'' diyor Tom.Aşagı Modesto,Tom'un yukarıda oldugu yer..

KAYNAK : http://www.tokiohotelfantr.com
† ℓαηє∂ℓι_gяιℓ †
† ℓαηє∂ℓι_gяιℓ †
Moderatör
Moderatör

İkizlerin Yaramaz Çocuklukların,Okuldaki Yaşamları !*** Empty Geri: İkizlerin Yaramaz Çocuklukların,Okuldaki Yaşamları !***

Mesaj tarafından ρћово§ Ptsi Eyl. 21, 2009 12:16 pm

Teşekkürler bilgi için...Smile
ρћово§
ρћово§
Admin
Admin

İkizlerin Yaramaz Çocuklukların,Okuldaki Yaşamları !*** Empty Geri: İkizlerin Yaramaz Çocuklukların,Okuldaki Yaşamları !***

Mesaj tarafından † ℓαηє∂ℓι_gяιℓ † Ptsi Eyl. 21, 2009 12:28 pm

Önemlii Diil cnm (:
† ℓαηє∂ℓι_gяιℓ †
† ℓαηє∂ℓι_gяιℓ †
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından SiLeNt oF DaRkNeSs ! Salı Eyl. 22, 2009 12:04 am

HarikaLar ya Very Happy:D

SağoL canım (=
SiLeNt oF DaRkNeSs !
SiLeNt oF DaRkNeSs !
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından † ℓαηє∂ℓι_gяιℓ † Salı Eyl. 22, 2009 10:35 am

Önemsizz Cnmm Smile
† ℓαηє∂ℓι_gяιℓ †
† ℓαηє∂ℓι_gяιℓ †
Moderatör
Moderatör